Hakkımızda

2004 yılında İzmir merkezli kurulan Carpex, hijyen sistemleri, hava tazeleme ve profesyonel ortam kokulandırma alanlarında global standartlarda çözümler üretir. Carpex, profesyonel geniş alan kokulandırma difüzörlerinin üretimi, orta ve büyük ölçekli tüm alanlarda kötü kokuların giderilmesi ve alternatif hijyen çözümleri ile öne çıkmaktadır.

Yoğun AR-GE çalışmaları, yüksek hacimli kalıp atölyesi ve plastik enjeksiyon üretim hatları ile isabetli yatırımlar gerçekleştiren ve üretici firma olmanın verdiği güç ile kısa zamanda sektörünün lideri konumuna gelen Carpex, üretiminin %60 dan fazlasını başta Avrupa olmak üzere, Ortadoğu, Afrika ve Asya kıtalarındaki 40’ı aşkın ülkeye ihraç etmektedir.

Carpex; Türkiye ve uluslararası platformlardaki kağıt üreticileri ve konvertörlerinin yanı sıra global çapta servis hizmeti sunan firmalara da özel marka ve dizayn çalışmaları yapmaktadır.

Carpex bünyesinde yapılan tüm çalışmalar, ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 45001 standartlarını kapsayan Entegre Yönetim Sistemi çerçevesinde sürdürülmektedir ve ürünlerimiz Avrupa Birliği serbest dolaşım normlarına uygunluk gereği EMC ve CE belgelidir.

Karbon Ayak İzinin kontrol altında tutulması ve azaltılması hedefi kapsamında firmamız ‘ISO 14064-1’ Sera Gazı ve Emisyonları Yönetim Sertifikasına sahiptir.

Firmamız aynı zamanda ISSA The Worldwide Cleaning Industry Association üyesidir.