• Email : info@carpex.com.tr

  • Telefon : 0216 593 14 20

Kötü Koku Giderici

Kötü Koku Giderici - Ocean

Kötü Koku Giderici - Ocean


Havaya sinmiş istenmeyen kokulara karşı, alışveriş merkezleri, sinemalar, konferans salonları, umumi tuvaletler, Spor salonları, yemekhaneler, fabrikalar ve evler gibi geniş alanlarda ve otomobillerde kullanıma uygundur.

Kod  Miktar  Kutu  Brüt  Net  Palet  Ti  Hi  Barkod
 11066  250 ml  12 Adet  3,2 kg  3 kg  180  18  10  8693699110666

NANO ODOUR ELİMİNATOR

Carpex'in geliştirmiş olduğu yeni nano odour eliminator içinde bulunan kötü koku giderici ajanları sayesinde kötü kokuları çevreleyip içine hapseder, temiz ve güzel kokan bir ortam yaratır. Size kalan derin bir nefes alıp ortamın keyfini çıkartmaktır.

Carpex odour eliminator;

Yemek kokusu: Bazı yemeklerin kokusu bulunan ortamda ağır kokular oluşturur; kavrulmuş soğan, kızartma, brokoli ve türevi sebzelerin kokusu gibi kötü kokular için özel geliştirilmiştir.

Balık kokusu: Balık ve deniz ürünlerinin kokusu günlerce evden çıkmaz; içinde bulunan bazı bileşikler, havayla temas edince nahoş kokulara sebep olurlar. Bu tip kokuların giderilmesi ve çözümü için geliştirilmiştir.

Sigara ve puro kokusu: Sigara ve özellikle puro bulunulan ortamın hava kalitesini düşürerek kötü kokmasına sebep olur. Özellikle otel odaları ve sigara içilen bölümlerde bu sorunları Carpex odour x ile yok etmek çok kolay.

Çöp kokusu: Biriken ve hava almayan materyaller zamanla çürüme fazına geçip bakteri üretirler ve bu bakteriler kötü kokulara sebebiyet verirler. Bu kokuların eliminasyonunda çok etkilidir.

Tuvalet kokusu: Çok sıklıkla karşılaşılan önemli bir sorundur. Bakteri ve mikro organizmaların kontrol altına alınması ve gerekli temizliğin yapılması gerekir. İstenmeyen kokuları yok ederek temiz bir ortam yaratır.

Evcil hayvan kokusu: Evcil hayvanlar ne kadar temiz ve bakımlı olursa olsun, bazı istenmeyen kokuları bulunulan ortama salgılayabilir. Özel olarak geliştirilmiş teknolojisi sayesinde kötü kokuları çevreler ve hapseder.

Önerilen Ürünler

kotu-koku-giderici-

Kötü Koku Giderici

kotu-koku-giderici-ocean

Kötü Koku Giderici - Ocean

kotu-koku-giderici-sprey-

Kötü Koku Giderici Sprey

Tüm Hakkı Saklıdır © 2017
Carpex Oto Temizlik ve Bakım Ürünleri

Scroll to Top